Ako objednať spomienkový predmet alebo šperk s popolom zosnulého

V prípade, že máte záujem o niektorý z ponúkaných spomienkových predmetov s popolom zosnulého, poprosíme Vás, aby ste nás kontaktovali buď telefonicky na: 0903 880 725 alebo e-mailom: info@spomienkovepredmety.sk. Všetky objednávky riešime telefonicky, prípadne osobne, aby nedošlo k nedorozumeniu pri objednávke.

Osobná objednávka

Ak sa rozhodnote pre osobnú objednávku spomienkového predmetu, prosím zavolajte nám dopredu na tel. číslo: 0903 880 725 a dohodnite si termín stretnutia. Pri osobnej objednávke Vás prosíme, aby ste priniesli buď vzorku popola zosnulého o množstve: jedna kávová lyžička v malej ampulke, nádobke alebo uzatvárateľnom vrecku. Prípadne môžete doniesť celú urnu a my si vzorku popola odoberieme na mieste. Vzápätí na to spíšeme objednávku.

Telefonická objednávka

Ak sa nemôžete dostaviť osobne, objednávku urobíme telefonicky. V takom prípade je potrebné nám zaslať poštou alebo kuriérskou spoločnosťou vzorku popola o množstve: jedna kávová lyžička. Prosíme, aby ste popol vložili do uzatvárateľnej, šróbovateľnej, ideálne plastovej ampulky alebo nádobky a vložili ho do bublinkovej obálky, aby sa počas prevozu nemohol rozsypať!!! Počas telefonickej objednávky si presne povieme, o aký predmet máte záujem a zapíšeme si Vaše údaje, a aj údaje zosnulého (meno a priezvisko, dátum narodenia a úmrtia).

Sme výhradným zástupcom spomienkového skla značky:  

Kvalitu nášho zlata a striebra garantuje Puncový úrad Slovenskej republiky.

Informácie